Moka textile

Мы производим ДОМАШНИЙ текстиль
(пусто)
 
Из какой ткани Вы предпочитаете постельное белье?

Блог / Новости RSS 2.0

Льняні тканини - экологічні тканини

Льняна тканина має здатність активно пригнічувати життєдіяльність хвороботворної мікрофлори, в значній мірі затримуючи ріст і розмноження колоній грибків і має більш виражену мікробну сорбцію в порівнянні з тканиною.

Також льняні вироби обладають підвищеним гемостатическим ефектом, а обворачювання тіла вологою льняною тканиною сприяє очищенню організму від шлаків.

Використання льняної білизни призводить до зниження пролежнів у процесі лікування, усуває багато видів подразнень на шкірі людини.

Крім унікальних медикаментозних властивостей, льняне волокно характеризується специфічними фізико-механічних та фізико-хімічними властивостями.

За такими властивостями, як:
- Поглинання і віддача вологи,
- Повітропроникність,
- Електрізуемость,
- Теплопровідність

Льняна тканина перевершує бавовняну.
Щільні білизняні льняні тканини відображають практично весь спектр ультрафіолетового випромінювання.

Льняні тканини створюють в приміщеннях корисний для людини мікроклімат підвищеної комфортності за рахунок зниження напруженості полів статичної електрики і поглинання "м'якого" іонізуючого випромінювання.

Если у Вас есть желание или необходимость купить постельное белье оптом могу предложить свои услуги. Мы производим домашний текстиль для общественных организаций и населения. Также нашими услугами пользуются другие интернет магазины который специализируются на реализации текстиля для дома. Упаковка для постельного белья которую мы используем для своих комплектов постельного белья - оригинальное рещения для тех кто ищет недорогой и достойный подарок для своих родствеников и т.д.


Атласное постельное белье Дешева постільна білизна Киевская фабрика постельного белья Кухонные полотенца недорого Махровые полотенца Подушка из холлофайбера Покрывала на кровать интернет магазин недорого Постельное белье Днепропетровск недорого Постельное белье кременчуг Постельное белье оптом Постіль бязь Постільна білизна інтернет магазин Пошив штор Киев Простынь на резинке Рушники оптом
© "Moka textile" - мока текстиль.