Moka textile

Мы производим ДОМАШНИЙ текстиль
(пусто)
 

Блог / Новости RSS 2.0

Льняні тканини - экологічні тканини

Льняна тканина має здатність активно пригнічувати життєдіяльність хвороботворної мікрофлори, в значній мірі затримуючи ріст і розмноження колоній грибків і має більш виражену мікробну сорбцію в порівнянні з тканиною.

Також льняні вироби обладають підвищеним гемостатическим ефектом, а обворачювання тіла вологою льняною тканиною сприяє очищенню організму від шлаків.

Використання льняної білизни призводить до зниження пролежнів у процесі лікування, усуває багато видів подразнень на шкірі людини.

Крім унікальних медикаментозних властивостей, льняне волокно характеризується специфічними фізико-механічних та фізико-хімічними властивостями.

За такими властивостями, як:
- Поглинання і віддача вологи,
- Повітропроникність,
- Електрізуемость,
- Теплопровідність

Льняна тканина перевершує бавовняну.
Щільні білизняні льняні тканини відображають практично весь спектр ультрафіолетового випромінювання.

Льняні тканини створюють в приміщеннях корисний для людини мікроклімат підвищеної комфортності за рахунок зниження напруженості полів статичної електрики і поглинання "м'якого" іонізуючого випромінювання.

Если у Вас есть желание или необходимость купить постельное белье оптом могу предложить свои услуги. Мы производим домашний текстиль для общественных организаций и населения. Также нашими услугами пользуются другие интернет магазины который специализируются на реализации текстиля для дома. Упаковка для постельного белья которую мы используем для своих комплектов постельного белья - оригинальное рещения для тех кто ищет недорогой и достойный подарок для своих родствеников и т.д.


КУПИТЬ постельное белье производства Украины в Киеве,, ДЕТСКИЕ ПОДУШКи оптом Украина, ДВУСПАЛЬНОЕ ОДЕЯЛО холофайбер Киев
© "Moka textile" - мока текстиль.