Moka textile

Мы производим ДОМАШНИЙ текстиль
(пусто)
 

Блог / Новости RSS 2.0

Рекомендації по догляду за постільною білизною

Рекомендації по догляду за постільною білизною

    Нову постільну білизну перед першим використанням рекомендується прати. Це забезпечить максимальний комфорт під час подальшого використання постільної білизни.
    Перед пранням, по можливості, постільна білизна вивертати на виворітну сторону. Використовувати пральний порошок з мінімальним вмістом вибілюючих компонентів. Це дозволить надовго зберегти насичене забарвлення оригінального малюнка на постільній білизні.
    1. Перед пранням необхідно розподілити білизну за кольором і температурним режимам.Якщо на виробі (постільній білизні або банних аксесуарах) присутній декоративний елемент, рекомендується прати їх разом.
    2. Не рекомендується прати постільну білизну з натуральних тканин разом з виробами з поліестеру. Це призводить до того, що волокна поліестеру чіпляються за натуральні волокна і постільна білизна втрачає ніжність і м'якість.
    3. На постільній білизні плями перед пранням слід обробити відповідно до рекомендацій по догляду за даним видом виробів.
    4. Не рекомендується використання відбілювача, який негативно діє на колір і тканина.
    5. Барабан пральної машини слід заповнювати на 50%. Це забезпечить ефективну, дбайливе прання, легке полоскання і віджимання постільної білизни.
    6. Сушити постільну білизну необхідно відразу після прання.
    7. У разі використання машинної сушки, дотримуватися делікатний режим.
    8. Нове постільна білизна з тонких, натуральних тканин під час прання може пом'ятися, щоб уникнути цих неприємностей, слід суворо дотримуватися делікатні режими прання при температурі 30-40С, 400-600 оборотів в хвилину. При регулярному використанні білизна стає м'якше і утворює менше складок.
    9. Гладити постільну білизну необхідно злегка вологим, це забезпечить легке і ретельне розгладження.
    10. Вироби з вишивкою необхідно прасувати з виворітного боку.
    11. Всі вироби з натуральних тканин можуть давати невелику усадку після прання, від 2% до 6%.

    Важливо завжди дотримуватися рекомендацій щодо догляду, вказані на етикетці, звертаючи увагу на всі символи.

Мы предлагаем  постельное белье оптом в Киеве и другой домашний текстиль для общественных организаций и населения. Также нашими услугами пользуются другие интернет магазины который специализируются на реализации текстиля для дома. В последние время появилось такое явление как совместные покупки которые дают очень хорошие результаты, кто занимался много уровневым маркетингом тот знает, что такое прямые продажи. Упаковка для постельного белья которую мы используем для своих комплектов постельного белья - оригинальное рещения для тех кто ищет недорогой и достойный подарок для своих родствеников и т.д.


© "Moka textile" - мока текстиль.